Region

Sosnowiec: Zmasakrował partnerkę młotkiem i nożem. Grozi mu 12 lat więzienia

Policjanci z Sosnowca zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który bestialsko pobił, ugodził nożem i pozbawił wolności swoją partnerkę. Zrobił to, bo kobieta nie chciała mu dać pieniędzy. Sprawca został aresztowany na 3 miesiące.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń. Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, udało jej się uciec. Na ulicy pomocy udzielił jej przypadkowy przechodzień.

Policjanci odnaleźli i zatrzymali 39-latka. Po wykonaniu przez śledczych wszystkich niezbędnych czynności, został on doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Grozi mu 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pierwsze czeki Śląskiego Pakietu dla Turystyki trafiły do przedsiębiorców z Beskidów [WIDEO]

Śląskie: Przeszli od Hołowni do Budki. Politycy z Polska 2050 przeszli do Platformy Obywatelskiej

RAXO xBike, czyli jak zrobić nartorower? Wynalazek podbija Śląsk! [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close