Region

Świętochłowice dezynfekują przedszkola i żłobki

W świętochłowickich przedszkolach i żłobkach miejskich, w których odbywają się zajęcia dla dzieci trwają usługi dezynfekcji placówek. Dodatkowo sukcesywnie badani są nauczyciele przedszkolni na obecność koronawirusa.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

W Przedszkolu Miejskim nr 2, 4, 8, 12 i 13 wykonano w pomieszczeniach użytkowych budynku usługę dezynfekcji. W kolejnych dniach usługa dezynfekcji zostanie wykonana w Przedszkolu Miejskim nr 1, 7, 9 i 11. W żłobkach oraz klubach dziecięcych zostanie także przeprowadzona dezynfekcja. Dodatkowo w Przedszkolu Miejskim nr 3 trwają przygotowania do remontu podłóg w salkach – w chwili obecnej przedszkole jest wyłączone z użytku.

Nauczycielom Przedszkola Miejskiego nr 2, 4, 8 i 12 i częściowo w Przedszkolu Miejskim nr 13 wykonano testy na obecność koronowirusa. Sukcesywnie badani są nauczyciele z kolejnych przedszkoli.

– Dla nas bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa – zarówno no dzieci, jak i pracowników przedszkoli. Dlatego też przeprowadzamy dezynfekcję wszystkich placówek, gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci. Robimy wszystko, aby bezpieczeństwo było zapewnione w 100% dla dzieci i pracownikówmówi Adam Trzebinczyk, zastępca Prezydenta Miasta Świętochłowice.

Na bieżąco dostarczane są także do żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych środki ochronne związane z pandemią.

Źródło: UM Świętochłowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Osobom ze Śląska pokojów nie wynajmujemy. Turystyczne hejtowanie Ślązaków ma się dobrze [WIDEO]

Śląskie: Galerie handlowe opustoszeją? Najemców przez epidemię nie stać na czynsze!

Sukces lekarzy z Gliwic! Wyleczyli z koronawirusa 94-letnią kobietę! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close