RegionŚwiat

SZOK! Zarażony koronawirusem uciekł ze szpitala!

71-letni mężczyzna zarażony koronawirusem uciekł ze szpitala w Como na północy Włoch. Wezwał taksówkę i wrócił nią do domu. Uciekinierowi postawiono zarzuty.

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Mężczyznę zarażonego koronawirusem przewieziono w ostatnich dniach z okolic Bergamo do szpitala w Como. 71-latek został umieszczony w izolatce na oddziale chorób zakaźnych.

Jak  podaje RMF24.pl, mężczyzna czuł się dobrze, dlatego po porannym obchodzie spakował swoje rzeczy, wezwał taksówkę i uciekł ze szpitala. Pojechał do domu w miejscowości Casnigo.

Personel, który zorientował się, że pacjent uciekł, wezwał karabinierów. Mężczyzna usłyszał zarzut nieprzestrzegania rozporządzenia wydanego przez władze – podaje RMF24.pl

Taksówkarz, który wiózł 71-latka nie wiedział, że mężczyzna ma koronawirusa, dlatego teraz kierowca poddał się kwarantannie i rozważa możliwość wystąpienia na drogę sądową przeciwko 71-latkowi.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Śląskie: Znikają mąka, kasze, cukier, makaron. Ludzie wykupują wszystko przez panikę przed koronawirusem!

Bytom: Przy kościele Świętego Ducha ruszają wykopaliska. Czego szukają archeolodzy?

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close