Region

Szokujący wywiad z byłym członkiem Psycho Fans. Nic nie czuł, gdy katował człowieka maczetą

Nic nie czułem, gdy biłem człowieka maczetą – mówi w szokującym wywiadzie dla Gazety Wyborczej, w rozmowie z redaktorem Marcinem Pietraszewskim jeden z byłych liderów gangu Psycho Fans.

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

W opublikowanym wczoraj na stronie Katowice.wyborcza.pl wywiadzie Łukasz B., ps. „Baluś” mówi o tym, w jaki sposób „awansował” w hierarchii grupy i jak ona funkcjonowała na co dzień. Po latach bandyckiego życia „Baluś” poszedł na współpracę z policją i prokuraturą, które rozbiły gang jednych z najgroźniejszych pseudokibiców w Polsce. To między innymi dzięki jego zeznaniom na ławie oskarżonych kilka dni temu zasiadło ponad 50 pseudokibiców Psycho Fans.

„Baluś” opowiedział także o tym, jak wyglądała współpraca pseudokibiców z Ruchem Chorzów. – Sytuacja była taka, że jak pojawialiśmy się w klubie, to drzwi stawały przed nami otworem. Nikt nie śmiał powiedzieć, że „prezes jest zajęty” – mówi w wywiadzie.

Cały wywiad można przeczytać TUTAJ.

Źródło: Gazeta Wyborcza – Katowice.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: 12-latka urodziła dziecko. Chce ją przesłuchać prokuratura

Góry śmieci jadą z Bytomia do Gliwic. Dziennie nawet 100 ton

Wielka powódź w Bieruniu już się nie powtórzy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close