RegionWiadomość dnia

Teatr Zagłębia w Sosnowcu: Przynieś roślinkę, pomóż w utworzeniu ogrodu teatralnego

Teatr Zagłębia tworzy swój ogród i do kreatywnej współpracy zaprasza artystów oraz…mieszkańców! Każdy kto chce mieć swój wkład, w tworzenie ogrodu teatralnego, może przynieść roślinę, która nadaje się do zasadzenia w ziemi lub w donicy.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

– Zapraszamy do współpracy mieszkańców Sosnowca i okolic. Każdy może przynieść swoją roślinę do teatru, by stała się ona częścią nowotworzonej przestrzeni. Przyjmujemy rośliny, które nadają się do zasadzenia bezpośrednio w ziemi lub w donicy. Można je zostawiać na portierni, codziennie do godz. 19:00mówi na łamach Radia Express Roksana Buchta z Teatru Zagłębia. 

W nowo powstającym ogrodzie teatralnym, planowane są wydarzenia kulturalne, których przeprowadzanie będzie oczywiście w zgodzie z aktualną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa w Polsce. Warto dodać, że rośliny, które mogą podrzucać mieszkańcy na portiernię teatru, zostaną zasadzone w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a sam ogród ma bycz otwarty do końca maja. To ciekawa inicjatywa, która daje możliwość współtworzenia nowej przestrzeni w mieście nie tylko artystom, których wynajmuje Teatr Zagłębia, ale również mieszkańcom, którzy mogą dołożyć swoją cegiełkę do całej akcji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie wszyscy hejtują medyków. Przypadek z Mysłowic chwyta za serce <3 [WIDEO]

Radar temperatury? Wynalazek ze Śląska to strzał w koronawirusową dziesiątkę!

Piłka nożna na Śląsku: Dla wielu klubów to koniec sezonu. ZPN wydał decyzję [WIDEO]

źródło: Radio Express

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close