RegionWiadomość dnia

Teatralne Parkowanie w Tarnowskich Górach. Impreza w okrojonej formie

Pandemia koronawirusa daje się we znaki organizatorom wszystkich imprez plenerowych. Część z takich wydarzeń odbywa się w okrojonej formie albo w ogóle. Tarnowskie Góry się nie poddają i po raz kolejny pod koniec sierpnia zaserwują „Teatralne Parkowanie” swoim mieszkańcom.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Jak czytamy na portalu internetowym TG Stacja  – „Teatralne Parkowanie” jest imprezą wykorzystującą przestrzeń Parku Miejskiego do prezentacji wartościowych plenerowych spektakli teatralnych z okolic, jak i z całej Polski i ma charakter przeglądu ciekawych wydarzeń kulturalnych. Organizatorem jest Stowarzyszenie Góry Kultury. –Stowarzyszenie, które od lat aktywnie działa na terenie miasta i co rusz zaskakuje kolejnymi dobrymi pomysłami, które mają na celu aktywizację mieszkańców i wzmocnienie więzi z kulturą i społecznością Tarnowskich Gór. Ze względu na pandemię koronawirusa impreza będzie miała okrojony charakter, a widzowie zobaczą tylko dwa spektakle.

29 sierpnia w Parku Miejskim zostanie przedstawiona sztuka „Świniopolis” w wykonaniu aktorów Teatru Biuro Podróży. Przedstawienie jest dedykowane widzom dorosłym. Natomiast organizatorzy nie zapominają o dzieciach i dla nich spektakl również się pojawi, ale 30 sierpnia o 17:00. Najmłodsi tarnogórzanie zobaczą „Baśniowy Ambaras” przygotowany przez aktorów Grupy Teatralnej Niespasowani. Warto dodać, że spektakle będzie można oglądać z zachowaniem zasad nowego reżimu sanitarnego. Zalecane są maseczki ochronne i utrzymywanie dystansu społecznego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wypadek autokaru na Węgrzech. Wśród poszkodowanych mieszkańcy Żywca, Tychów i Rudy Śląskiej [WIDEO]

Strefa czerwona: Udało się rozwiązać problem komunikacji miejskiej w Rudzie Śląskiej [WIDEO]

Tęczowa manifestacja w centrum Katowic. uczestnicy są przeciwni dyskryminacji [WIDEO]

źródło: TG Stacja

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close