AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Tragedia w Białce Tatrzańskiej. Nie żyje 68-letnia kobieta, 9-latek w stanie krytycznym przebywa w szpitalu

Drewniano – metalowa wiata przygniotła 69-letnią kobietę i 9-letniego chłopca. Do tragedii doszło przy deptaku obok stacji narciarskiej w Białce Tatrzańskiej.

 

Do tragedii doszło w poniedziałek 12 marca, ok. godz. 13.00, przy deptaku obok stacji narciarskiej w Białce Tatrzańskiej. Tam masywna, drewniano – metalowa wiata przewróciła się i przygniotła 68-latkę i 9-letniego chłopca.

Prawdopodobną przyczyną wypadku był silny wiatr- podaje Polsat News.

Kobiety nie udało się uratować, natomiast chłopiec w stanie krytycznym, przebywa w szpitalu. Ma wielonarządowe obrażenia klarki piersiowej – podaje Polsat News.

Sprawę bada policja.

 

(źr: Polsat News)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Tragedia w Białce Tatrzańskiej. Nie żyje 68-letnia kobieta, 9-latek w stanie krytycznym przebywa w szpitalu”

  1. Co tu badać? Nadzór budowlany, kwity i po kolei drutować skurczysynów, którzy dopuścili do postawienia takiego szmelcu, a i stawiający też powinien beknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close