Region

Turniej piłkarski dla dzieci Silesia Cup na Stadionie Śląskim [WIDEO]

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozpoczął się turniej piłkarski dla dzieci Silesia Cup. W zawodach uczestniczą drużyny z całego województwa.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!


Płomień Częstochowa Maciej Górniak: Niezmiernie się cieszymy, że mimo tych wszystkich obostrzeń udało się zorganizować taki duży turniej, w którym występuje tak dużo świetnych drużyn i doskonałych zawodników, którzy kiedyś będą tutaj na naszych polskich ligowych boiskach. Jest duża rywalizacja, dużo walki na boisku, tylko przyklasnąć. Cieszymy się, że mogliśmy przyjechać.

W turnieju gra 90 drużyn i około tysiąca młodych zawodników w weku od 9 do 11 lat. Rozgrywki toczą się w gronie chłopców i dziewcząt.

Zawody potrwają do soboty. To pierwsza edycja turnieju, którego organizatorami są Stadion Śląski, województwo śląskie i Śląski Związek Piłki Nożnej. Przyszłoroczna edycja będzie prawdopodobnie finałem rozgrywek dla drużyn, które okażą się najlepsze w 12 podokręgach.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Policja apeluje do świadków wypadku, w którym zginęło 9 osób: Wasze relację mogą okazać się kluczowe!

Czy koronawirusem można zakazić się ponownie? Pierwsze przypadki zachorowań ozdrowieńców w Europie

W czwartek Piast Gliwice walczy o przepustkę do Ligi Europy, Już po raz 4

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Turniej piłkarski dla dzieci Silesia Cup na Stadionie Śląskim [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close