RegionWiadomość dnia

U jednej z pracownic Społem w Katowicach wykryto koronawirusa

Sklep Społem przy ul. Chorzowskiej w Katowicach został zamknięty. Powodem takiego obrotu sprawy jest wykrycie u jednej z pracownic zakażenia SARS-COV2. Podjęto odpowiednie kroki i procedury bezpieczeństwa. Sklep ponownie zostanie otwarty 6 lipca.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Właściciele sieci Społem poinformowali o przykrej sprawie. Jedna z pracownic sklepu przy ul. Chorzowskiej ma koronawirusa. W związku z tym sklep został zamknięty, a pozostali pracownicy znajdują się w kwarantannie oraz przejdą testy na obecność SARAS-COV2. Zutylizowano również część asortymentu, który mógłby zagrozić klientom i pracownikom. – Zutylizowaliśmy artykuły świeże, sprzedawane luzem oraz przeprowadziliśmy dezynfekcję sklepu przez firmę specjalizującą się w tym zakresieczytamy na Facebooku Społem. Właściciele sieci informują jednocześnie, że sklep ponownie zostanie otwarty dla klientów już w poniedziałek 6 lipca. Zapewniają również, że wdrożono już dawno wszelkie potrzebne i obowiązkowe procedury bezpieczeństwa w dobie pandemii, a w sieci sklepów jest bezpiecznie.

– Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek podczas dokonywania zakupów. Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o dezynfekcję rąk odpowiednimi płynami, w które wyposażony jest każdy z naszych sklepów. Takie działania mają wpływ zarówno na ochronę zdrowia Państwa jak i naszych oddanych pracowników czytamy na Facebooku Społem.  Ponad to sklepy Społem jak większość im podobnych zapewniają płyny do dezynfekcji rąk dla klientów. Pandemia koronawirusa w Polsce trwa, a na Śląsku sytuacja się poprawia. Od początki epidemii w Polsce potwierdzono ponad 35 tys. zakażeń SARS-COV2.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Burze nad Śląskiem: Bytom znowu zalany! I znowu pływa ulica Piłsudskiego! [WIDEO]

Kąpieliska Pogoria I oraz III będą znowu otarte. Ratownicy wreszcie się znaleźli [WIDEO]

Mural z Trzaskowskim w Katowicach już zniszczony. Nie oparł się wandalom nawet 1 dzień!

źródło: Dziennik Zachodni

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close