RegionWiadomość dnia

Bytom: Skarpa nasypu osunęła się na DK 78! [FOTO] Utrudnienia od 6 lipca

Nie tylko na DK 86 w Katowicach po ostatnich burzach i nawałnicach osunęła się ziemia. Groźnie wyglądające osunięcie się ziemi miało miejsce także w Bytomiu. Tu ziemia osunęła się ze skarpy nasypu przy ul. Żołnierskiej, w ciągu DK 78.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Naprawa osuwiska i zabezpieczanie miejsca ruszy w poniedziałek, 6 lipca. A to oznacza problemy dla kierowców. –Odtworzenie zapadniętej skarpy nasypu i pobocza ul. Żołnierskiej (drogi krajowej nr 78) będzie przyczyną utrudnień drogowych, z którymi kierowcy muszą się liczyć od poniedziałku, 6 lipcainformuje UM Bytom.

Roboty drogowe będą prowadzone w kierunku do Zabrza w rejonie zjazdu do stacji paliw S1. Na czas remontu zostanie wyłączona z ruchu połowa jezdni, a samochody będą się poruszać w systemie wahadłowym sterowanym sygnalizacją świetlną.

Przewidywany czas zakończenia prac to 24 lipca.

 

O wiele dłużej potrwają prace przy podmytym przez wodę wiadukcie na DK 86 w Katowicach Giszowcu. Kierowcy już gotują się w korkach, a tak być może przez najbliższe dwa lub nawet trzy miesiące. Więcej o tej sprawie przeczytacie poniżej:

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

 

źródło: UM Bytom
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

231 nowych przypadków koronawirusa. Są ofiary śmiertelne, także na Śląsku

Gdzie na Śląsku druga tura wyborów odbędzie się korespondencyjnie?

Mural Trzaskowskiego w Katowicach znów zamalowany

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close