KrajRegion

Utwór licealisty z Tychów podbija sieć! To hymn protestujących w całej Polsce [WIDEO]

Rekordy popularności w sieci notuje utwór licealisty z Tychów, Karola Krupiaka, pt. „Osiem gwiazd (wojna)”. Chłopak napisał i nagrał go jako swój wyraz wsparcia dla protestujących kobiet.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

 

Utwór licealisty z I Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Tychach – to znak wsparcia dla Strajku Kobiet.

Obecna sytuacja w kraju wymaga komentarza. Dla mnie najlepszy komentarz, to ten poprzez muzykę. Tak więc napisałem i nagrałem utwór, w którym nie wyrażam się w superlatywach o partii rządzącej. Nagrałem to jako wyraz wsparcia dla wszystkich protestujących, a w szczególności dla protestujących kobiet. Nagrałem to w trosce o kobiety, które są mi najbliższe, tak więc moją mamę, siostrę, wszystkie przyjaciółki i koleżanki. Ten utwór jest dla was” – napisał na Instagramie Karol Krupiak.

Utwór jest zachwalany w mediach społecznościowych przez wielu znanych ludzi. O utworze Karola napisał na Twitterze Zbigniew Hołdys: „wysmażył przejmujący kawałek raperski o tym, co się dzieje. Pcham go bez wahania dalej, jeśli możecie – też go rozsiejcie„.

Jak Wam się podoba?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jarosław Kaczyński nagrał OŚWIADCZENIE! „Wzywam do obrony kościołów za każdą cenę” [WIDEO]

Fundacja TVS pomoże stomatologom. To wsparcie za pomoc w czasie pandemii koronawirusa

Rzecznik Praw Obywatelskich do Premiera: najnowsze nakazy i zakazy są sprzeczne z Konstytucją

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close