KrajRegion

Zmuszał 16-latkę do prostytucji. Nastolatka „pracowała” prawie za darmo

Kryminalni  zatrzymali 44-letniego obywatela Bułgarii. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna wykorzystywał 16-latkę i 24-latkę. Kobiety były nakłaniane do prostytucji, a zatrzymany trudnił się stręczycielstwem oraz sutenerstwem.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, od jakiegoś czasu, poszukiwali zaginionej 16-latki. Z operacyjnych ustaleń policjantów wynikało, że obywatelka Bułgarii, mogła przebywać w jednej z miejscowości pod Opolem. Ich typowania okazały się trafne.

W trakcie śledztwa policjanci wpadli na trop 44-letniego obywatela Bułgarii. Okazało się, że to właśnie on nakłaniał 16-latkę do prostytucji. Policjanci odnaleźli również drugą ofiarę tego samego sutenera. To 24-latka z innego województwa.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyznaczał godziny pracy i miejsca spotkań z potencjalnymi klientami. Większość pieniędzy zabierał dla siebie. Za te przestępstwa 44-latek został zatrzymany. Okazało się, że na swoim koncie ma już podobne przestępstwa i działał w warunkach recydywy.

Podejrzany usłyszał zarzuty nakłaniania do prostytucji i czerpania korzyści z nierządu obu kobiet. Decyzją sądu, został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Kryminalni w dalszym ciągu ustalają, czy nie ma on związku z innymi tego typu przestępstwami na terenie całego kraju. 44-latek działał w warunkach recydywy i grozi mu teraz nawet do 15 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jarosław Kaczyński nagrał OŚWIADCZENIE! „Wzywam do obrony kościołów za każdą cenę” [WIDEO]

Fundacja TVS pomoże stomatologom. To wsparcie za pomoc w czasie pandemii koronawirusa

Rzecznik Praw Obywatelskich do Premiera: najnowsze nakazy i zakazy są sprzeczne z Konstytucją

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close