AlarmRegion

UWAŻAJCIE! Potężny korek na autostradzie A4! Już ponad 10 km w stronę Krakowa!

Czarny poniedziałek, 9 września na A4. Wypadek na autostradzie A4 w stronę Krakowa spowodował potężny korek! Służby informują, że zator ma już co najmniej 10 km i wciąż rośnie!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza: Szpitale w woj.śląskim to umieralnie? RAPORT MIAŻDŻY!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek na autostradzie A4, który spowodował ogromny korek w poniedziałek, 9 września miał miejsce w Mysłowicach. Na A4 na psach jezdnio w stronę Krakowa zderzyły się 3 samochody osobowe. Wypadek miał miejsce ok. godziny 9.00 na wysokości węzła Brzęczkowice. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

Trasa po kolizji jest częściowo przejezdna, ale mimo to tworzy się ogromny korek – służby jego długość oceniają na co najmniej 10 km. Ruch spowalniają zwalniający w miejscu wypadku kierowcy, którzy chcą przyjrzeć się skutkom zderzenia. W rejonie wypadku prowadzone są również prace drogowe – co także spiętrza ruch.

Policja ostrzega przed zbyt mocnym naciskaniem tak pedału gazu jak i hamulca. Od rana nad woj.śląskim przechodzą burze i obfite opady deszczu – drogi są bardzo śliskie. Nic dziwnego, że śląska drogówka odnotowała już kilkanaście kolizji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

HatTrick Kaczyńskiego ogłoszony! 4 tysiące minimalnej pensji, druga TRZYNASTKA dla emerytów!

Bogusia Kalaga gotuje: Tradycyjny, śląski obiad, czyli rolada, kluski i modra kapusta

„Zakaz pedałowania”. Czy mogę dalej jeździć na rowerze? Marsz Równości Katowice [WIDEO]

I tak – na autostradzie A1 są potwierdzone kolizje samochodów na wysokości Tarnowskich Gór oraz Piekar Śląskich. Tworzą się tam zatory w obu kierunkach. Kolizja miała też miejsce na S1 w rejonie węzła Brzęczkowice – tu także musicie liczyć się z utrudnieniami. Podobnie jadąc autostradą A4 na wysokości Gliwic napotkacie korek w stronę Wrocławia – tu także doszło do zderzenia samochodów.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close