KrajRegionŚwiat

W ciągu najbliższych dni Polska otworzy granice. Granice w całej UE mają zostać otwarte do końca czerwca

W ciągu najbliższych dni Polska otworzy granicę z Litwą, będzie też możliwe podróżowanie na Łotwę czy Estonię. W całej Unii Europejskiej wewnętrzne granice mają zostać otwarte do końca czerwca.

 

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

 

Polska do 10 czerwca musi zdecydować, czy znosi kontrole na granicach wewnętrznych. W ciągu najbliższych dni Polska otworzy granicę z Litwą, będzie też możliwe podróżowanie na Łotwę czy Estonię – powiedział dla RMF FM premier Mateusz Morawiecki.

Wczoraj rozmawiałem z premierem Litwy i zdecydowaliśmy w ciągu najbliższych dni otworzyć nawzajem granice. Już dzisiaj pracują nasze służby nad wypracowaniem odpowiedniego protokołu, a ponieważ Litwa ma otwarte granice z Łotwą i Estonią, to można powiedzieć, że z trzema przyjaciółmi bałtyckimi będą otwarte w ciągu najbliższych dni – stwierdził w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Mateusz Morawiecki.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Osobom ze Śląska pokojów nie wynajmujemy. Turystyczne hejtowanie Ślązaków ma się dobrze [WIDEO]

Śląskie: Galerie handlowe opustoszeją? Najemców przez epidemię nie stać na czynsze!

Sukces lekarzy z Gliwic! Wyleczyli z koronawirusa 94-letnią kobietę! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close