RegionŚwiatWiadomość dnia

W tym roku jakoś tak po cichu i bez klimatu. Intel Extreme Masters trwa w Katowicach

Trwa Intel Extreme Masters. To nie tylko turniej dla graczy i ich publiczności. Dzisiaj była mowa nie tylko o grach komputerowych, ale również o planach na przyszłość.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!


-Setki tysięcy kibiców na całym świecie oglądają poszczególne rozgrywki i analizują każdy ruch zawodników na mapie. Intel Extreme Masters to również jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych – mówi Aleksander Szlachetko, ESL Polska.

-Nowy hub technologiczny ma powstać na kolejnym terenie po górniczym. Na kolejnym terenie, który wiąże się z historią naszego miasta – mówi Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic.

Hub technologiczny ma być częścią Dzielnicy Nowych Technologii, którą Katowice chcą stworzyć w byłej kopalni Wieczorek w Nikiszowcu. Choć na razie wszystko jest jeszcze na etapie koncepcji. Obydwie firmy zaangażowane w turniej w Katowicach.

-Nowy hub technologiczny ma powstać na kolejnym terenie po górniczym. Na kolejnym terenie, który wiąże się z historią naszego miasta - mówi Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic
-Nowy hub technologiczny ma powstać na kolejnym terenie po górniczym. Na kolejnym terenie, który wiąże się z historią naszego miasta – mówi Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic

-Stworzyliśmy tę wizja i ta wizja się rozwija, bo rynek ewoluuje. Natomiast jesteśmy partnerem merytorycznym, który jest zaangażowany w to swój know-how i swoje kompetencje – mówi Krzysztof Jonak, Intel Polska.

 

Na razie wszystko zatrzymało się na podpisanym rok temu liście intencyjnym ze Spółką Restrukturyzacji Kopalń w sprawie rewitalizacji kopalni. Koszt projektu oszacowano na niespełna miliard złotych.

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katastrofa helikoptera w okolicach Pszczyny! Nie żyją dwie osoby

Lek na Parkinsona może być przełomem w leczeniu COVID-19

Dziura na dziurze niemal w całym województwie śląskim. Tak wyglądają drogi w Sosnowcu i Katowicach [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close