Region

Wiceprezes GKS Jastrzębie odwołany! Brał udział w pobiciu hokeisty z Katowic?

Prokuratura w Jastrzębiu-Zdroju chce tymczasowego aresztu dla wiceprezesa piłkarskiego klubu GKS-u Jastrzębie. Postawiono mu zarzut rozboju na fińskim hokeiście GKS-u Katowice.

 

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Wiceprezesowi GKS Jastrzębie postawiono zarzut rozboju na fińskim hokeiście GKS-u Katowice. Wiceprezesowi jastrzębskiego klubu grozi kara do 12 lat więzienia.

KOMUNIKAT:

W nawiązaniu do oświadczenia Prezesa Dariusza Stanaszka z dnia 6 października 2019 roku, Klub informuje, że decyzją Rady Nadzorczej Paweł Duszyński z dniem 9 października 2019 roku został odwołany z funkcji Wiceprezesa Zarządu Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. Do czasu wyboru nowego Wiceprezesa, p.o. Wiceprezesa Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. będzie członek Rady Nadzorczej Klubu, Adam Kuliński.

Drugi ze sprawców napadu na hokeistę GKS-u Katowice, który rozgrzewał się przed meczem na Jastorze, to 15-latek. Młodzieniec został zatrzymany od razu po zajściu i umieszczony w schronisku dla nieletnich.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dwie osoby zginęły, 4 ranne! Tragiczny bilans wybuchu bomby w Kuźni Raciborskiej!

Policjant ze Świętochłowic stracił wszystko w pożarze! Koledzy robią rzutkę i proszą o pomoc

Paweł D. zatrzymany! Wiceprezes GKS Jastrzębie był poszukiwany za pobicie hokeisty!10

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close