AlarmRegionWiadomość dnia

Właściciel Face 2 Face w Rybniku zatrzymani przez policję, klub zamknięty!

Właściciel kluby Face2Face w Rybniku został w piątek, 5 lutego zatrzymany przez policję. Chodzi o właściciela lokalu, który od jakiegoś czasu jest otwarty w Rybniku mimo zakazów i obostrzeń.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Właściciel klubu Face 2 Face został dzisiaj (5.02) zatrzymany przez policję. Do zatrzymania doszło w rybnickiej komendzie policji w chwili, kiedy właściciel face 2 Face wraz z Michałem Wojciechowskim, szefem Strajku Przedsiębiorców przekazywał zapis nagrań z akcji policji w klubie, jaka miała miejsce 30 stycznia.

Zatrzymanie właściciela Face 2 Face wielu internautów oglądało na żywo – wizytę w komendzie policji relacjonowano bowiem na żywo na kanale Strajku Przedsiębiorców na facebooku.

Wg wstępnych informacji, właściciel klubu Face 2 Face w Rybniku został zatrzymany na podstawie artykułu 165, w którym mowa jest o możliwości sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób, lub dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźne (…).

Pod klubem Face 2 Face w Rybniku zebrały się duże siły policji. Lokal miał być dzisiaj ponownie otwarty, jednak po zatrzymaniu właściciela – pozostali właściciele lokalu zaapelowali do wszystkich o pozostanie w domach i zachowanie spokoju. Policja zablokowała ulicę, nie ma możliwości podejścia w okolicę klubu Face 2 Face. Mimo apeli właścicieli, policji i przedstawicieli Strajku Przedsiębiorców – pod klubem face 2 Face w piątek, 2 lutego wieczorem zebrało się wiele osób.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie jeden a sześć? Rząd zapowiada budowę bloków jądrowych w Polsce!

Branża weselna i ślubna pada! W piątek, 5 lutego protest w Katowicach pod siedzibą PiS [WIDEO]

Śląskie: Nowy pogromca kierowców! Mobilna kamera pojawi się na ulicach i nikt nie wie gdzie i kiedy!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close