RegionWiadomość dnia

Wraca „Zagłębie za pół ceny”. Między innymi w Sosnowcu

Weekend za pół ceny powraca. 4-6 września Sosnowiec, a wraz z nim Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza ponownie będzie za pół ceny. W samym Sosnowcu do dyspozycji będzie ponad 50 takich miejsc.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Wszystko zaczęło się od akcji „Sosnowiec za pół ceny” w 2012 roku. W 2015 roku Sosnowiec wyszedł poza miasto i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych.

– Po co robimy ZZPC? Po to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście – mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend.

W 2020 roku akcja odbędzie się w weekend 4-6 września. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału w niej nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Wszystkie miejsca objęte promocją znajdują się na specjalnej stronie internetowej www.zaglebiezapolceny.pl, która cały czas jest aktualizowana.

 

Źródło i foto: Sosnowiec.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Policja apeluje do świadków wypadku, w którym zginęło 9 osób: Wasze relację mogą okazać się kluczowe!

Czy koronawirusem można zakazić się ponownie? Pierwsze przypadki zachorowań ozdrowieńców w Europie

W czwartek Piast Gliwice walczy o przepustkę do Ligi Europy, Już po raz 4

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close