KrajRegion

Wyprzedzała przed przejściem dla pieszych. Potrąciła mężczyznę. Ten zmarł na miejscu

Tragedia na ul. Wojska Polskiego w Łukowie. 21-latka wyprzedzała inne samochody przed przejściem dla pieszych i potrąciła 72-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego w Łukowie (woj. lubelskie). Ze zgłoszenia, jakie wpłynęło do dyżurnego jednostki wynikało, że samochód osobowy potrącił znajdującego się na drodze mężczyznę. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierująca samochodem marki Ford, 21-latka z gminy Łuków, potrąciła prowadzącego rower 72-letniego mężczyznę. Niestety, pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wynikało, że pokrzywdzony mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych, a kierująca fordem 21-latka, bezpośrednio przed tym przejściem wyprzedzała inne pojazdy. Kierująca w ostatniej chwili zauważyła pieszego przed swym autem, nie zdążyła wyhamować i uderzyła w pokrzywdzonego mężczyznę. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku, sprawdzą między innymi z jaką prędkością poruszał się samochód marki Ford.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rekordowa frekwencja w Koszarawie! Gmina spod Żywca dostanie obiecany wóz strażacki [WIDEO]

PRZERAŻAJĄCE!!! Bomby atomowe wymierzone w Katowice i Gliwice! Miast na liście jest więcej!

Najlepsi studenci z WST zasilą Beskidzkie Centrum Onkologiczne. List intencyjny już podpisany!

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close