AlarmRegionWiadomość dnia

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Koszmarny wypadek! Zderzenie dwóch autokarów. Są ranni, w tym dzieci!

Informacja z ostatniej chwili. Groźny wypadek w Pankach – miejscowości w powiecie kłobuckim. Zderzyły się tu dwa autokary. W jednym z nich jechało aż 47 dzieci! Jest wielu rannych – wśród nich dzieci, kierowca jednego z autobusów został zakleszczony. Na miejscu trwa akcja ratownicza!

 

 

Mówimy głośne NIE!!! teleporadom! Wszyscy mają już dość! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Koszmarny wypadek w którym zderzyły się dwa autokary miał miejsce w miejscowości Panki w czwartek, 24 września popołudniu. Informację o nim przekazał między innymi wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek.

-W miejscowości Panki w powiecie kłobuckim zderzyły się 2 autokary, w jednym podróżowało 5 osób, w drugim 47 – w tym 43 dzieci. Na chwilę obecną 12 osób rannych w tym 9 dzieci. Kierowca jednego z autobusów został zakleszczony, po wyciągnięciu przez strażaków przetransportowany do szpitala z cięższymi obrażeniami. Na miejsce zadysponowano 5 zespołów ratunkowych oraz 4 śmigłowce LPR. Do szpitali przewieziono na razie 6 dzieci. Służby kryzysowe wojewody śląskiego są w kontakcie ze starostą kłobuckim oraz miejscowym CZK – informuje wojewoda śląski.

W miejscowości Panki w powiecie kłobuckim zderzyły się 2 autokary. W jednym podróżowało 5 osób, w drugim 47 – w tym 43…

Opublikowany przez Jarosława Wieczorka – Wojewodę Śląskiego Czwartek, 24 września 2020

Jednak według nowszych już danych – rannych jest 7 osób – w tym dwóch kierowców, opiekun dzieci i 4 dzieci. Taką informację przekazują ratownicy.

PILNE‼️ PANKI❗❗Zderzenie 2 autobusów i samochodu osobowego, w tym autokaru szkolnego. Wstępne informacje mówią o 7…

Opublikowany przez Kłobuck – Na Sygnale Czwartek, 24 września 2020

Autokarami jechali mieszkańcy pobliskich miejscowości.; W jednym z autobusów jechało 5 osób – kierowca, opiekunka i 3 dzieci. W drugim – 47 osób, w tym aż 42 uczniów, czwórka opiekunów i kierowca. Na miejsce natychmiast ściągnięto wszystkie służby, rannym dzieciom udzielana jest pomoc. Te, które nie ucierpiały w wypadku trafiły do pobliskiej remizy OSP, skąd są odbierane przez rodziców i opiekunów.

Na miejscu wciąż trwa akcja, wyjaśniane są przyczyny wypadku.

 

autor: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tajemnicze ciężarówki pojawiły się w Sosnowcu. Mieszkańcy przerażeni tym, co jest w środku! [WIDEO]

Jeden z protestujących górników w szpitalu. Pod ziemią już ponad 400 strajkujących!

Kto ma finansować komunikację publiczną w Metropolii?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close