Region

Zabrze: Chciał wyrzucić psa przez okno i sam przez nie wyskoczyć. Mężczyzna trafił do szpitala psychiatrycznego

Zabrze. Policjanci interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, który groził, że zabije swojego psa, wyrzucając go przez okno, a następne sam wyskoczy. Mężczyzna nie zrealizował swojego planu. Wylądował w szpitalu psychiatrycznym.

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Interwencja miała miejsce w centrum Zabrza. Patrol policji został wezwany do agresywnego mężczyzny, który z okna swojego mieszkania wyrzucał przedmioty na ulice. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, to mężczyzna stał w oknie kamienicy na drugim piętrze. Używając wulgaryzmów usiłował zmusić policjantów do tego, aby odjechali. Mundurowi  ustalili mieszkanie, w którym jest mężczyzna i udali się pod jego drzwi. Niestety agresor nie chciał wpuścić ich do środka.

Ponownie używając wulgaryzmów chciał zmusić policjantów do odstąpienia od wykonywania swoich obowiązków. Jednak tym razem zagroził też, że jeśli policjanci nie odjadą, to wyrzuci swojego psa przez okno, albo on sam się zabije, skacząc z okna.

Była to już na tyle poważna sytuacja, że mundurowi zdecydowali o siłowym wejściu do mieszkania. Po wyważeniu drzwi, obezwładnili mężczyznę i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Decyzją lekarza mężczyzna został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, a psem desperata zajęła się jego matka.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zaginiony Łukasz zamordowany?! Odkryto zwęglone zwłoki!

Katowice jak miasto-twierdza! Defilada 15 sierpnia to utrudnienia na cztery dni!

Zabrze: Tak pijanych nastolatek jeszcze nie widzieli! Miały 3,5 i 4 promile. Prawie się utopiły

źr. KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close