KrajRegion

Zakażona koronawirusem pojechała na wycieczkę. Tłumaczyła, że dobrze się czuje

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna, tuż przed weekendem ujawnili przypadek nieprzestrzegania kwarantanny przez osobę z wynikiem pozytywnym na COVID. Gdy sprawdzali osoby objęte obowiązkiem pozostawania w izolacji, okazało się, że nie wszyscy zachowują się zgodnie z przepisami i wytycznymi służb sanitarnych.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Obywatelka Ukrainy powinna przebywać w prywatnym mieszkaniu na ternie jednego z osiedli, niestety opuściła je wykazując się brakiem odpowiedzialności za siebie i innych. W domu był natomiast jej mąż, który poinformował policjantów o jej wyjeździe do Krakowa. Funkcjonariusze natychmiast zatelefonowali do kobiety i usłyszeli, że ma wynik pozytywny, ale czuje się dobrze. Mając to na uwadze, postanowiła pojechać do Konsulatu Ukrainy w Krakowie, aby załatwić sprawy paszportowe. Będący na miejscu kontroli dzielnicowi, o sytuacji niezwłocznie powiadomili dyżurnego jednostki, który zawiadomił pracowników konsulatu oraz przewoźnika, z którego usług korzystała.

Teraz nieodpowiedzialna 36-latka, musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami za nieprzestrzeganie zasad izolacji i narażenie być może kilkudziesięciu innych osób na niebezpieczeństwo.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masowe zwolnienia na Śląsku! Szykują je Polska Grupa Górnicza i Katowice Airport. To dopiero początek?

Katowice: Szpital tymczasowy dla chorych na COVID będzie gotowy za kilka dni [ZDJĘCIA, WIDEO]

Śląscy artyści muszą poczekać. Inni zresztą też. Ministerstwo Kultury wstrzymało wypłatę pomocowej kasy [WIDEO]

 

źr. KMP Wrocław

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close