AlarmKrajRegion

Koszmarny wypadek! Dwie osoby zginęły. Osobówka wbiła się pod naczepę! [FOTO]

Osobowe Audi wbiło się pod naczepę dostawczaka! Niestety – ten wypadek nie tylko wygląda koszmarnie, ale i ma koszmarne skutki – w zderzeniu osobówki z Iveco – zginęła dwójka młodych ludzi.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

10 listopada, około godziny 21:00, dyżurny Stanowiska Kierowania KMP w Łodzi odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku, do jakiego miało dojść  w Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. Funkcjonariusze ustalili, że na skutek zderzenia samochodu osobowego marki Audi z ciężarowym iveco śmierć poniósł kierujący osobówką 25-latek oraz jego 19-letka pasażerka.

Natomiast, kierujący pojazdem ciężarowym z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd osobowy jechał prawym pasem ruchu al. Jana Pawła II od ulicy Wróblewskiego w kierunku południowym i wjechał na skrzyżowanie z ulica Obywatelską.

W tym samym czasie, kierujący dostawczym iveco jadący al. Jana Pawła II od ulicy Pabianickiej w kierunku Północnym skręcał w lewo w ulicę Obywatelską, przecinając tor ruchu pojazdowi osobowemu. Na skutek zderzenia pojazd osobowy zaklinował się pod nadwoziem pojazdu dostawczego. Dalsze czynności związane z wyjaśnieniem przyczyn tragicznego wypadku prowadzą funkcjonariusze Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest szczepionka na koronawirusa. Jeszcze w tym roku firma ma wyprodukować 50 milionów dawek [WIDEO]

Katowice: Szpital w Murckach przygotowuje ponad 130 łóżek dla zakażonych koronawirusem

Jest nowy zakaz lotów! Rząd wprowadził zakaz lądowania samolotów z 10 krajów

 

źr. Policja Łódzka

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close