AlarmRegion

Zamiast śniegu zmiótł osobówkę. Zderzenie z pługiem śnieżnym w Tychach nagrała kamera [WIDEO]

Groźnie wyglądające zderzenie w Tychach. Wyjeżdżająca z podporządkowanej na ulicę Edukacji pługo-piaskarka, zmiotła z ulicy coś więcej, niż tylko śnieg – samochód osobowy!

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!


Jak informuje portal www.112tychy.pl – 17 stycznia około godziny 20:20 na ul. Edukacji w Tychach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pługo – piaskarki. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol Policji. W wyniku zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Z ustaleń pracujących na miejscu Policjantów jak i relacji kierujących pojazdami wynika, że kierowca pługo-piaskarki włączając się do ruchu na ul. Edukacji wymusił pierwszeństwo na kierującej Oplem do prowadzając do zderzenia. Dokładne przyczyny i okoliczności kolizji wyjaśni jednak oczywiście policyjne dochodzenie.

Na szczęście kierującej osobówką nic się nie stało, jednakże jej samochód nadaje się najprawdopodobniej do kasacji. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

 

zdjęcia, wideo oraz informacja dzięki uprzejmości portalu www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyła rejestracja na szczepienia dla wszystkich dorosłych. Jak się wpisać na listę? [WIDEO]

2-letni Olek dzielnie walczy o życie. Jego serduszko jest bardzo chore! [APEL O POMOC]

Katowice: Dzięki dotacji rodzice za prywatne przedszkole zapłacą mniej niż za publiczne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close