AlarmRegion

Zamiast śniegu zmiótł osobówkę. Zderzenie z pługiem śnieżnym w Tychach nagrała kamera [WIDEO]

Groźnie wyglądające zderzenie w Tychach. Wyjeżdżająca z podporządkowanej na ulicę Edukacji pługo-piaskarka, zmiotła z ulicy coś więcej, niż tylko śnieg – samochód osobowy!

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!


Jak informuje portal www.112tychy.pl – 17 stycznia około godziny 20:20 na ul. Edukacji w Tychach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pługo – piaskarki. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol Policji. W wyniku zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Z ustaleń pracujących na miejscu Policjantów jak i relacji kierujących pojazdami wynika, że kierowca pługo-piaskarki włączając się do ruchu na ul. Edukacji wymusił pierwszeństwo na kierującej Oplem do prowadzając do zderzenia. Dokładne przyczyny i okoliczności kolizji wyjaśni jednak oczywiście policyjne dochodzenie.

Na szczęście kierującej osobówką nic się nie stało, jednakże jej samochód nadaje się najprawdopodobniej do kasacji. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

 

zdjęcia, wideo oraz informacja dzięki uprzejmości portalu www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyła rejestracja na szczepienia dla wszystkich dorosłych. Jak się wpisać na listę? [WIDEO]

2-letni Olek dzielnie walczy o życie. Jego serduszko jest bardzo chore! [APEL O POMOC]

Katowice: Dzięki dotacji rodzice za prywatne przedszkole zapłacą mniej niż za publiczne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close