KrajRegion

Żory: Zacznij ze swoim dzieckiem przygodę z rolkami! Rolkowe ABC

Żory: W mieście rusza projekt Rolkowe ABC. Weź w nim udział i wspólnie ze swoim dzieckiem rozpocznij przygodę z rolkami.

 

Rolkowe ABC to projekt kierowany do wszystkich amatorów spędzania aktywnie czasu wraz z dzieckiem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach przygotował wyjątkowe zajęcia, podczas których rodzic w parze z dzieckiem będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe na rolkach.

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Rolkowe ABC w Żorach

Uczestnicy „Rolkowego ABC” w drugiej połowie czerwca wezmą udział w cyklu 8 zajęć, odbywających się na torze rolkowym w Parku Cegielnia. Planuje się stworzenie dwóch grup po 14 osób. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy, organizator zapewnia także opiekę medyczną. Zajęcia potrwają dwa tygodnie i będą odbywały się w środy, czwartki, jak również w soboty i niedziele o godzinie 16:30. Pierwsze zajęcia natomiast odbędą się w środę, 17 czerwca o godzinie 16:30.

Koszt udziału w warsztatach to 160 zł od pary. Zapisy przyjmowane są w Hali sportowej MOSiR, pod nr tel. 32 43 41 172 wew. 14, natomiast zebranie organizacyjne odbędzie się również w Hali MOSiR  przy ul. Folwareckiej 10, w poniedziałek, 15 czerwca  o godzinie 16:30. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego sprzętu, ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Szczegóły dostępne są również na www.mosir.zory.pl.

Zacznij ze swoim dzieckiem przygodę z rolkami!

źr.: zory.com.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pogotowie przeciwpowodziowe na Śląsku! Wojewoda śląski ostrzega!

Apel Rzecznika Praw Dziecka – Do każdej oceny uczniów plus jeden

Chorzowskie Zoo będzie otwarte od 1 czerwca! Odwiedzicie?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close