O nas

Wydawnictwo TVS zajmuje się całym procesem twórczym. Współpracujący z nami Artyści czy Zespoły mają gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

 

Współpracują z nami największe Gwiazdy Śląskiej Sceny Muzycznej, niemniej jesteśmy otwarci na utalentowanych Artystów oraz Zespoły, stawiających dopiero pierwsze kroki na scenie muzycznej. Właśnie im chcemy pomóc znaleźć się w realiach naszego rynku muzycznego i pomóc odnaleźć własną drogę muzyczną.

 

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Artysty, Wykonawcy i Twórcy – wspieramy go na każdym etapie realizacji Jego dzieła – od powstania pomysłu, aż po wydanie płyty i jej promocję na antenie Telewizji TVS i Radia Silesia. Zajmujemy się całym procesem wydawniczym oraz promocyjnym współpracujących z nami Artystów – łącznie z pojawieniem się Ich utworów w mediach.

 

Jak działa Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS? Sprawdźcie np. na naszym facebooku!

FACEBOOK

 

Cały proces wydawniczy, dzięki zaangażowaniu sztabu specjalistów, pozostaje na najwyższym poziomie – poczynając od możliwości nagrania płyty w naszym Studiu Nagrań – korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, poprzez zadbanie o szatę graficzną płyty, aż po jej tłoczenie. Troszczymy się, by wydawane u nas płyty stanowiły spójną całość. Szata graficzna odpowiada zawartości płyty, ale też oddaje osobowość Artysty bądź Zespołu.

Do tej pory wydaliśmy płyty takich Artystów, jak:

• Metrum Reni & Marco,
• Mona Lisa,
• Brygida i Robert Łukowski,
• Stiff Capella,
• Michalina Starosta.
• Sonitus
• Tomasz Calicki
• Wesoły Masorz

Na naszym koncie jest też kilka cieszących się ogromną popularnością składanek – jak Gwiazdy Szlagierowej Biesiady, Silesia Fajer na 96,2 fm. Pozostaje nam jeszcze zaprosić Państwa do współpracy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zadzwońcie lub napiszcie do nas.

Kontakt

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close