O nas

Wydawnictwo TVS zajmuje się całym procesem twórczym. Współpracujący z nami Artyści czy Zespoły mają gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

 

Współpracują z nami największe Gwiazdy Śląskiej Sceny Muzycznej, niemniej jesteśmy otwarci na utalentowanych Artystów oraz Zespoły, stawiających dopiero pierwsze kroki na scenie muzycznej. Właśnie im chcemy pomóc znaleźć się w realiach naszego rynku muzycznego i pomóc odnaleźć własną drogę muzyczną.

 

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Artysty, Wykonawcy i Twórcy – wspieramy go na każdym etapie realizacji Jego dzieła – od powstania pomysłu, aż po wydanie płyty i jej promocję na antenie Telewizji TVS i Radia Silesia. Zajmujemy się całym procesem wydawniczym oraz promocyjnym współpracujących z nami Artystów – łącznie z pojawieniem się Ich utworów w mediach.

 

Jak działa Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS? Sprawdźcie np. na naszym facebooku!

FACEBOOK

 

Cały proces wydawniczy, dzięki zaangażowaniu sztabu specjalistów, pozostaje na najwyższym poziomie – poczynając od możliwości nagrania płyty w naszym Studiu Nagrań – korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, poprzez zadbanie o szatę graficzną płyty, aż po jej tłoczenie. Troszczymy się, by wydawane u nas płyty stanowiły spójną całość. Szata graficzna odpowiada zawartości płyty, ale też oddaje osobowość Artysty bądź Zespołu.

Do tej pory wydaliśmy płyty takich Artystów, jak:

• Metrum Reni & Marco,
• Mona Lisa,
• Brygida i Robert Łukowski,
• Stiff Capella,
• Michalina Starosta.
• Sonitus
• Tomasz Calicki
• Wesoły Masorz

Na naszym koncie jest też kilka cieszących się ogromną popularnością składanek – jak Gwiazdy Szlagierowej Biesiady, Silesia Fajer na 96,2 fm. Pozostaje nam jeszcze zaprosić Państwa do współpracy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zadzwońcie lub napiszcie do nas.

Kontakt

Wrzesień

26 Wrz

Koncert Życzeń TVS na żywo – Lubliniec

Koncert Życzeń TVS – Lubliniec

Chcesz przeżyć Koncert Życzeń na żywo? Będzie do tego okazja, już 26 września w Lublińcu! Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który zacznie się o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Plebiscytowej 9 w Lublińcu.

Koncerty Telewizji TVS to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.  Tym razem na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Kola i Jula, Mariusz Kalaga, Tomasz Calicki oraz Krzysztof Koniarek.

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w MDK Lubliniec.

Wrzesień 26 (czwartek) 17:00 - Wrzesień 26 (czwartek) 22:00

Październik

4 Paź

Koncert Charytatywny Fundacji TVS – Uwierzyć w siebie

Koncert Charytatywny TVS – Uwierzyć w siebie

Koncert charytatywny TVS „Uwierzyć w siebie” to okazja do posłuchania najlepszej, szlagierowej muzyki, jak również niesienia pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Już 4 października Sala Koncertowa Katowice Miasto Ogrodów (dawne Górnośląskie Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek) rozbrzmi szlagierowymi hitami, a na scenie wystąpią: Bernadeta Kowalska, De Silvers, Jacek Silski, Kola i Jula, Michalina Starosta, Grzegorz Poloczek i Kasia Piowczyk.

KUP CEGIEŁKĘ
Październik 04 (piątek) 18:00 - Październik 04 (piątek) 21:00
12 Paź

Koncert Życzeń TVS na żywo – Nysa

Koncert Życzeń TVS – Nysa

Chcesz przeżyć Koncert Życzeń na żywo? Będzie do tego okazja, już 12 października w Nysie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który zacznie się o godzinie 17:00 w Nyskim Domu Kultury im. Wandy Pawlik przy ulicy Wałowej 7 w Nysie.

Koncerty Telewizji TVS to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.  Tym razem na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Kola i Jula, Blue Party, Jacek Silski, Mirosław Szołtysek oraz Michalina Starosta.

Bilet można kupić na stronie Nyskiego Domu Kultury oraz w kasie NDK:

KUP BILET
Październik 12 (sobota) 17:00 - Październik 12 (sobota) 22:00
27 Paź

Szlagierowa podróż po Europie – Czerwionka-Leszczyny

Szlagierowa Podróż po Europie – Czerwionka Leszczyny

Gotowi na „Szlagierową podróż po Europie”? Widzimy się już 27 października w Czerwionce-Leszczynach! Tym razem gramy w Centrum Kultury i Edukacji przy ulicy 3 Maja 36 D. Przekonaj się sam, jakie szlagierowe gwiazdy pojawią się na scenie: Jacek Silski, Magdalena Pal, Damian Holecki, Sylwester Targosz-Szalonek oraz Zbyszek Lemański. Koncert zaczynamy o godzinie 18:30. Zapraszamy!

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w kasie CKE. Telefon: 32 431 16 34 w. 30

 

Październik 27 (niedziela) 18:30 - Październik 27 (niedziela) 21:30

Listopad

10 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Wrocław

Koncert Życzeń TVS – Wrocław

Wrocław już 10 listopada rozbrzmi największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej! Zbliża się kolejne wydanie „Koncertu Życzeń na żywo”! Widzimy się w Radio Wrocław – Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka. Startujemy o godzinie 17:00. Gwiazdy, które zagrają dla Was to: Kola i Jula, Mirosław Jędrowski, Bernadeta Kowalska, Metrum oraz Mirek Bieliński.

KUP BILET
Listopad 10 (niedziela) 17:00 - Listopad 10 (niedziela) 20:00
17 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Bytom

Koncert Życzeń na żywo – Bytom

Na spotkanie z gwiazdami szlagierowej sceny muzycznej zapraszamy już 17 listopada „Koncert Życzeń na żywo” zawita do Bytomia! Na wyjątkowy koncert zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury. Gwiazdy, które zobaczycie to: Kola i Jola, Mariusz Kalaga, Zbyszek Lemański oraz Bernadeta Kowalska.

KUP BILET!
Listopad 17 (niedziela) 17:00 - Listopad 17 (niedziela) 20:00
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close