KrajRegionWiadomość dnia

APEL! Fundacja TVS wspiera walkę z koronawirusem. Rusza specjalna zbiórka

Szanowni Państwo.

Szalejący w wielu krajach, zagrażający naszemu życiu i zdrowiu wirus, wystawił na próbę nasze człowieczeństwo. Podejmowane przez nas decyzje mają realny wpływ na życie i zdrowie naszych bliskich oraz nas samych! To moment, w których zjednoczenie sił i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka muszą stać się priorytetem!

Dostrzegając olbrzymie potrzeby Szpitali i Placówek Medycznych, które prowadzą heroiczną walkę z koronawirusem Fundacja TVS podjęła natychmiastową decyzję o wsparciu ich działań. Pozostając w stałym kontakcie z odpowiedzialnymi Organami działającymi w ramach Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, będziemy na bieżąco monitorować najbardziej potrzebujące placówki i przekazywać WSZYSTKIE zgromadzone na ten cel na koncie Fundacji TVS środki. O tym, które Szpitale oraz towarzyszące im Instytucje otrzymały pomoc będziemy informować na bieżąco na antenie TVS i w Radio Silesia.

Ta niezwykle ważna inicjatywa nie będzie możliwa bez Państwa wsparcia! 

Jak można pomóc?

Dokonując przelewu na konto Fundacji TVS: 87 1050 1214 1000 0090 3167 5623

W tytule przelewu wpisując hasło: WALKA Z KORONAWIRUSEM

 

Głęboko wierzymy, że razem możemy wspomóc Szpitale i Placówki Medyczne!

Z góry dziękujemy za każdą przekazaną na ten cel kwotę!

 

FUNDACJA TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close