Region

Bielsko-Biała: wracają opłaty za parkowanie

Uwaga kierowcy z Bielska-Białej i okolic – koniec darmowego parkowania. Urząd Miejski w Bielsku-Białej poinformował, że od 11 maja wracają opłaty za parkingi.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

– W związku z wprowadzeniem drugiego etapu łagodzenia obostrzeń w czasie epidemii koronawirusa i koniecznością rotacji parkujących pojazdów na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej Miejski Zarząd Dróg przywraca pobór opłat na wszystkich parkingach wewnętrznych administrowanych przez MZDczytamy na stronie miejskiej.

Od 11 maja opłaty zostaną przywrócone na pl. Ratuszowym, przy ul. Komorowickiej przed przychodnią zdrowia, przy łączniku ul. 11 Listopada i ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego oraz przy ul. Henryka Sienkiewicza i ul. Juliusza Słowackiego. Miejski Zarząd Dróg zapewnia, że nadal będzie odkażał urządzenia parkingowe.

Dodatkowo, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa MZD, także od 11 maja, wyposaży pracowników obsługujących parkingi wewnętrzne w pięć terminali płatniczych umożliwiających dokonywanie płatności za postój przy wykorzystaniu karty płatniczej oraz BLIK. Potwierdzenie uiszczonej opłaty będzie stanowić – jak było to do tej pory – paragon fiskalny.

Źródło i foto: UM w Bielsku-Białej

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie wszyscy hejtują medyków. Przypadek z Mysłowic chwyta za serce <3 [WIDEO]

Radar temperatury? Wynalazek ze Śląska to strzał w koronawirusową dziesiątkę!

Piłka nożna na Śląsku: Dla wielu klubów to koniec sezonu. ZPN wydał decyzję [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close