AlarmRegion

Chciał polecieć do Tunezji. Podczas odprawy powiedział, że ma bombę

Chwile grozy na katowickim lotnisku! 10 września podczas odprawy biletowo-bagażowej, jeden z obywateli Polski, który chciał lecieć na Dżerbę, powiedział, że ma w swoim bagażu bombę!

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Na miejsce wezwano natychmiast straż graniczną. Podczas sprawdzania bagażu mężczyzny okazało się, ze 40-latek zrobił sobie po prostu głupi żart.

Za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Oprócz tego decyzją obsługi lotniska oraz kapitana statku powietrznego mężczyźnie odmówiono wstępu na pokład. Tym samym żartowniś nie poleciał na wakacje.

Straż Graniczna przypomina, iż tego typu zachowania podróżnych zawsze traktowane są bardzo poważnie. Mogą zakończyć się nie tylko nałożeniem mandatu, utratą biletu lotniczego, wczasów, ale również zatrzymaniem, znacznie wyższą karą grzywny oraz zarzutami prokuratorskimi.

Źródło: Śląska Straż Graniczna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W Bytomiu pierwszy przypadek w Polsce ponownego zakażenia koronawirusem!

Społeczne kolejki w aptekach na Śląsku! Brakuje szczepionek na grypę!

Chora Oliwka potrzebuje leku za 9 mln zł! Motocykliści jadą z pomocą na MOTOPRZEJAZD!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close