Region

Dramatyczne sceny w Raciborzu! Dostawczak wjechał w trzy nastolatki [WIDEO]

Mrożący krew w żyłach wypadek w Raciborzu. Podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych trzy nastolatki zostały potrącone przez samochód dostawczy.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Na zarejestrowanym nagraniu widać, jak trzy nastolatki w wieku 15 i 16 lat zgodnie z przepisami przechodzą przez przejście dla pieszych. Pierwszeństwa udzielił im jeden z samochodów osobowych. Chwilę później w dziewczyny wjeżdża rozpędzony samochód dostawczy. Jego kierowca próbował jeszcze ratować sytuację skręcając w kierownicę, ale nie uniknął zderzenia. Młode osoby trafiły do szpitala.

Jak informuje śląska policja, to nie jedyne groźne zdarzenie z udziałem pieszych w ostatnich dniach. W miniony weekend na oznakowanym przejściu dla pieszych kierowca samochodu osobowego wjechał w wózek z rocznym dzieckiem.

– Spośród państw Unii Europejskiej Polska jest krajem, w którym ginie na drogach najwięcej pieszych. Zastanówmy się, jak wiele w tej mierze zależy od nas samych? Ile czasu zyskamy dzięki takim bardzo niebezpiecznym manewrom? Pamiętajmy, że skutki takich zdarzeń są często nieodwracalne – apeluje śląska policja.

Źródło i wideo: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Oddajecie gruz i odpady z remontu? Uważajcie komu, bo inaczej mandat murowany!

Nad Polskę nadciąga ochłodzenie! Temperatura gwałtownie spadnie [PROGNOZA POGODY]

Policjant z Sosnowca zaliczył niezłe combo! 3 poszukiwanych złapał w 3 dni!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close