RegionSport

Górnik Zabrze zawiesił sprzedaż biletów. Wszystko przez koronawirus i Żółtą Strefę

Problemy klubów ze Śląska w związku z wdrożeniem żółtej strefy na terenie całego kraju. Dzisiaj Górnik Zabrze poinformował, że wstrzymuje sprzedaż biletów na mecz 7. kolejki Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Mecz ma zostać rozegrany 17 października o godzinie 17:30, ale już teraz Górnik podjął decyzję o zawieszeniu sprzedaży. – Sprzedaż (…) zostaje zawieszona do momentu otrzymania szczegółowych dodatkowych wytycznych dotyczących między innymi dopuszczalnego rozmieszczenia kibiców na trybunachinformuje klub na swojej stronie internetowej.

W związku z wprowadzeniem od soboty żółtej strefy w całym kraju każde miasto musi się liczyć z dodatkowymi obostrzeniami. To nie tylko obowiązek noszenia przez mieszkańców maseczek w miejscach publicznych, ale także obostrzenia dla organizatorów imprez. A zgodnie z nimi podczas wydarzeń np. sportowych na trybunach nie będzie mogło już zasiąść 50 proc. osób, jak do tej pory, a jedynie 25 proc.

– W wypadku korekty lub zmiany obostrzeń, Klub będzie reagował stosownie do zmieniającej się sytuacji. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco czytamy w komunikacie Górnika.

Na to na razie jednak się nie zanosi, bo dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 4,2 tys. nowych zakażeń koronawirusem. To rekord od początku epidemii.

 

źródło: Górnik Zabrze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

REKORD zakażeń koronawirusem i zgonów. Na Śląsku powstanie specjalny szpital

Rolnicy zablokowali drogi i idą na wojnę z PiS. „Cała ustawa jest do kosza!”

Śląskie: Nie żyje proboszcz parafii w Ustroniu. Miał koronawirusa!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close