Oglądaj w TVSRegion

GZM kontra smog. Jak metropolia walczy ze smogiem? [LOŻA PREZYDENTÓW]

W jaki sposób miasta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii próbują walczyć ze smogiem? Na to pytanie odpowiedzą goście najnowszego odcinka programu „Loża Prezydentów”.

 

Wprawdzie w tym sezonie zima zimą jest tylko z nazwy, ale to nie znaczy, że można zapomnieć o ważnym zimowym problemie – smogu. W najnowszym odcinku programu „Loża Prezydentów” zajmiemy się właśnie tym tematem.

W jaki sposób miasta próbują walczyć ze smogiem? Czy i ile dopłacają do wymiany starych pieców węglowych? Jak szybko podłączają kolejne budynki do sieci ciepłowniczej? Czy prowadzą kampanie promocyjne, które pomagają mieszkańcom podjąć decyzję o przejściu na ekologiczne źródła ciepła?

To tylko niektóre z zagadnień, które poruszymy w programie. Gośćmi będą: Mariusz Skiba, wiceprezydent Katowic, Katarzyna Dziuba, wiceprezydent Zabrza, Damian Rutkowski, wiceprezydent Dąbrowy Górniczej oraz Izabela Domogała, członek zarządu woj. śląskiego.

Początek „Loży Prezydentów” w środę 19 lutego o godz. 17:55. Na program zaprasza Grzegorz Żądło.

 

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się wokół. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi w „Loży Prezydentów”. Widzimy się w każdą środę o 17:55 w TVS.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia ofiara śmiertelna tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej! Kawał dachu uderzył w narciarzy!

Sosnowiec: 11-latek zmarł w domu dziecka. Prokuratura wyjaśnia, jak do tego doszło

Nowe przepisy dla tych, którzy chcą wziąć ślub kościelny!

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close