AlarmRegionWiadomość dnia

Izba Rzemieślnicza obchodzi 95-lecie! [ZDJĘCIA] 1 kwietnia odbędzie się największa gala rzemieślnicza w Polsce!

Gala Rzemiosła, która odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku – będzie miała miejsce w Sali Koncertowej Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu dla ponad 2000 gości. Impreza kierowana jest głównie do rzemieślników naszego województwa, reprezentujących ponad 70 zawodów rzemieślniczych. Z uwagi na charakter imprezy – zaproszeni są także przedstawiciele życia politycznego i gospodarczego, naukowego i kulturalnego z regionu.

 

XXIV Wielka Gala ma dla katowickiej Izby Rzemieślniczej szczególny wydźwięk – w 2017 roku obchodzony jest Jubileusz 95-lecia istnienia organizacji. Podczas wydarzenia firmy i przedsiębiorstwa zostaną nagrodzone statuetkami w kategoriach: Firma z Jakością, Firma z Przyszłością, Wiarygodny Lider Biznesu. Nagrodzone zostaną również Firmy Rodzinne. Tradycyjnie, jedna osoba zostanie uhonorowana tytułem "Rzemieślnika Roku".

 

Po części oficjalnej odbędzie się koncert muzycznej Gwiazdy oraz uroczysty bankiet dla zaproszonych Gości.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close