RegionWiadomość dnia

Jednostki OSP z województwa dostana dofinansowanie w ramach ogólnopolskiego programu

Już w tym roku jednostki straży pożarnej z naszego województwa otrzymały około 20 milionów złotych m.in. na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego w wielu akcjach ratowniczych. Teraz do jednostek ochotniczej straży pożarnej powędruje blisko 1,5 miliona złotych.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W ramach części bo chodzi o milion, nowego dofinansowania jednostki OSP z naszego województwa będą mogły przeprowadzić termomodernizacje remiz. Pozostałe 400 tys. ma zostać przeznaczone na zakup dodatkowego wyposażenia niezbędnego w wielu przeprowadzanych akcjach ratowniczych. Środki pochodzą z ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. W ciągu tego roku jednostki państwowej i ochotniczej straży pożarnej z naszego województwa otrzymały już 20 milionów złotych dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Podejrzani o podpalenie składowiska odpadów chemicznych zatrzymani!

Piast Gliwice walczy o Ligę Europy, ale w ekstraklasie szoruje dno. Z Jagiellonią będzie lepiej?

Ryanair obcina swój rozkład lotów! Powód?

źródło: Radio Katowice

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close