KrajRegion

Jest areszt dla 23-latka, który uszkodził laserem wzrok policjantom!

Jest decyzja o areszcie dla 23-latka, który oślepił laserem dwóch policjantów na służbie. Obaj z poparzeniami dna oka wylądowali w szpitalu.

 

 

Straż Miejska w Katowicach nie wystawia mandatów! To początek protestu!

Sprawę opisywaliśmy kilka dni temu. Wszystko rozegrało się w Tczewie. Dwaj policjanci zostali oślepieni silną wiązką lasera. Okazało się, że laserem oślepił policjantów 23-latek. Na celownik wziął mundurowych jadących służbowym radiowozem. Niestety – głupia zabawa 23-latka zakończyła się poważnymi konsekwencjami. Obaj policjanci mają uszkodzone dno oka. Lekarze stwierdzili u nich zarówno termiczne jak i chemiczne poparzenia dna oka. Obaj mundurowi są w szpitalu pod opieką lekarzy, którzy muszą teraz stwierdzić, czy nie doszło przez oślepienie laserem do trwałego uszczerbku wzroku.

Młody mężczyzna oślepił policjantów laserem! Mają poparzenia oczu

23-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Mężczyzna usłyszał zarzut czynnej napaści na dwóch funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie za pomocą niebezpiecznego przedmiotu w postaci lasera.

Sąd zdecydował o 2-miesięcznym areszcie tymczasowym dla 23-latka. Mężczyzna – jak wynika z informacji śledczych – przyznał się do używania lasera, ale miał też stwierdzić, że jego zamiarem nie było skierowanie go bezpośrednio w funkcjonariuszy. Śledczy jednak uważają, że poszkodowanych może być o wiele więcej i apelują do innych mieszkańców Tczewa i okolic o zgłaszanie się, jeśli ktoś celował w ostatnim czasie do nich z lasera. Na razie biegli badają urządzenie, którym posługiwał się mężczyzna. Miał je kupić w sieci.

źródło: RMF FM/TVN 24
red:W.Żegolewski

Image by Ralf Vetterle from Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabrze: Młotkiem po twarzy! Zmasakrowali kobietę, bo nie chciała oddać pieniędzy 500 plus! [WIDEO]

Śląskie: Bez prawa jazdy i na letnich oponach wyjechał na czołówkę policjantom z grupy SPEED! [WIDEO]

Protest Straży Miejskiej w Katowicach! Przez trzy miesiące nie będą wystawiać mandatów!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close