RegionWiadomość dnia

Katowice: Ars Cameralis – wyjątkowy festiwal w przestrzeni internetu

Ostatnio rząd RP zdecydował o zamknięciu placówek kultury w tym m.in. muzeów czy galerii. Są tacy, którzy się nie poddają i mimo trudnego czasu starają się widzieć w tym pozytywy. Ars Cameralis to jeden z najlepszych festiwali, w którym mogą co roku uczestniczyć Katowiczanie i nie tylko. Teraz ze względu na pandemię COVID-19 kolejna odsłona alternatywnej imprezy odbywa się…w internecie.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Ostatnia decyzja rządu RP spowodowała zamknięcie wszystkich instytucji kultury, a była ona związana z dynamicznie rosnącym wskaźnikiem zachorowań na COVID-19. Warto dodać, że w naszym województwie tych zachorowań od kilku dni jest najwięcej. Są organizatorzy, którzy ze względu na taką sytuację po prostu porzuciliby realizowane pomysły, ale organizatorzy Ars Cameralis nie dali za wygraną – Wiecie, że dziś oficjalnie rozpoczynamy XXIX Festiwal Ars Cameralis? W tym roku możecie być z nami niezależnie od Waszego miejsca zamieszkania i to bez ponoszenia żadnych kosztów! Dostosowując się do obowiązujących obostrzeń, nasz festiwal przenosimy do sieci. Wystarczy łącze internetowe… i będziecie mogli przenieść się do wirtualnego świata kultury!czytamy na oficjalnym profilu Ars Cameralis. 

Festiwal potrwa do 29 listopada, a koncerty, które z tej okazji miały się odbywać w różnych salach koncertowych naszego regionu są na bieżąco transmitowane w internecie. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń znajdują się na stronie Ars Cameralis www.arscameralisfestiwal.pl. 

źródło: Ars Cameralis Facebook

autor: Bartosz Bednarczuk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest szczepionka na koronawirusa. Jeszcze w tym roku firma ma wyprodukować 50 milionów dawek [WIDEO]

Katowice: Szpital w Murckach przygotowuje ponad 130 łóżek dla zakażonych koronawirusem

Jest nowy zakaz lotów! Rząd wprowadził zakaz lądowania samolotów z 10 krajów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close