RegionWiadomość dnia

Kolejna akcja, w której możesz przynieść roślinę doniczkową. Tym razem w Bytomiu

Jako, że roślinność wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną człowieka to warto by zielonych kwiatów było jak najwięcej. Lokal w Bytomiu znajdujący się przy ul. Sobieskiego 3, który jest dedykowany m.in. organizacjom pozarządowym oraz społecznikom ma się zazielenić. Organizowana jest zbiórka kwiatów doniczkowych.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Jak czytamy na łamach Radia ExpressO to, by ta wymiana dobrej energii przebiegała w przyjaznej atmoferze, teraz może zadbać każdy mieszkaniec. Wystarczy… przynieść ze sobą roślinkę doniczkową. Operatorzy lokalu, mimo trudnej sytuacji w kraju, postanowili go bowiem urządzić wspólnymi siłami. Tak, by stworzyć dobry klimat w przestrzeni bytomskich społeczników i społeczniczek. –

Nowo powstały lokal przy Placu Sobieskiego 3, w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu jest dedykowany m.in. organizacjom pozarządowym i społecznikom. Zbiórka trwa do 3 czerwca, wiec warto się pośpieszyć. Warunkiem oddania kwiatka doniczkowego do lokalu w Bytomiu jest tylko to by był zdrowy! A warto pamiętać, że coraz częściej nasze rośliny są atakowane przez mszyce. Gdy rośliny zostana zebrane upiększą pomieszczenie, wprost wytworzone do kreatywnej i ciekawej pracy na rzecz różnych inicjatyw prowadzonych nam terenie miasta Bytomia.

W naszym regionie jest coraz więcej akcji, w których o rośli prosi się mieszkańców miasta. Ostatnio taką zbiórkę, celem wspólnego tworzenia ogrodu zrobił np. Teatr Zagłębia w Sosnowcu. Zbiórki mają na celu integracje lokalnej społeczności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Żłobki i przedszkola się otwierają, ale szkoły zostają już zamknięte! Oceny tylko zdalnie [WIDEO]

Trzy godziny do rejestracji auta! Wróciła obsługa w urzędach, wróciły gigantyczne kolejki! [WIDEO]

Rybnik: Matka rzuciła11-miesięcznym Mateuszkiem przez okno! Są nowe informacje o stanie zdrowia dziecka

źródło: Radio Express

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close