AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Samochód wbił się w Galerię Katowicką! [FOTO]

Groźny wypadek w Katowicach! We wtorek, 2 czerwca wieczorem, samochód osobowy wbił się w Galerię Katowicką! Kierowca Audi jest ranny!

 

 

Smog w sądzie! A w śląskich restauracjach pustki! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Wypadek miał miejsce we wtorek, 2 czerwca ok, 20.30. W fasadę Galerii Katowickiej wbił się samochód osobowy. Zdarzenie miał miało miejsce na ulicy Słowackiego. Jak podaje portal www.katowice24.info – wg relacji służb, które wciąż pracują na miejscu oraz świadków wypadku, kierowca Audi jechał ulicą Słowackiego od strony ulicy 3 Maja. Nagle przebił barierki i uderzył z impetem w drzwi wejściowe Galerii Katowickiej. Na szczęście poza kierowcą, który ucierpiał w zderzeniu – nic nikomu innemu się nie stało. W chwili uderzenia nikt nie wychodził drzwiami, w które wjechał samochód.

Drzwi zostały zniszczone, podobnie jak samochód – Audi mocno ucierpiało w wyniku uderzenia. Ucierpiał za to kierowca osobowego Audi – rannego z samochodu wydobyli pracownicy ochrony Galerii Katowickiej. Pierwszej pomocy udzielili mu także strażacy, rannego kierowcę przekazano przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia ratunkowego.

Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Nie wiadomo na razie dlaczego samochód wjechał w drzwi Galerii Katowickiej.

 

autor: W.Żegolewski
źródło: www.katowice24.info
foto: Paweł Sadowski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Żłobki i przedszkola się otwierają, ale szkoły zostają już zamknięte! Oceny tylko zdalnie [WIDEO]

Trzy godziny do rejestracji auta! Wróciła obsługa w urzędach, wróciły gigantyczne kolejki! [WIDEO]

Rybnik: Matka rzuciła11-miesięcznym Mateuszkiem przez okno! Są nowe informacje o stanie zdrowia dziecka

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close