KrajRegion

Koncert Charytatywny „Powitanie Lata z Fundacją TVS!” [20 czerwca]

„Walka o Oliwkę trwa już rok – większość jej życia! Przez ten rok, każdego dnia i w każdej sekundzie walczymy o zdrowie, sprawność i życie naszej córeczki. Każdego dnia patrzymy też, jak SMA zabiera jej coraz więcej, a my nie możemy zrobić nic więcej… ” – mówi mama Oliwki, która walczy z SMA1 – rdzeniowym zanikiem mięśni.

 

 

Terapia genowa, to szansa na szczęście i przyszłość Oliwki. Niestety jej koszt jest porażający… to aż 9,5 miliona złotych! Terapia jest dostępna w Polsce, ale nie jest refundowana. Rodzice dziewczynki jednak się nie poddają i ciągle walczą. Każdy z nas może im pomóc! Wszystkie środki uzbierane na koncercie przekażemy na pomoc dla dziewczynki.

 

 

Koncert Charytatywny „Powitanie Lata z Fundacją TVS. Gramy dla Oliwii Hyli. W ramach akcji Motoserce.” to okazja, aby pomóc w powstrzymaniu choroby małej dziewczynki. Jest to także szansa na wzięcie udziału w ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Każda złotówka ma znaczenie! Oprócz występów wokalnych artystów znanych z Telewizji TVS i nie tylko przewidziano także wiele innych atrakcji.

Sprawdź szczegóły!

Koncert Charytatywny „Powitanie Lata z Fundacją TVS.” [20 czerwca]
Cały dochód zebrany na koncercie zostanie przeznaczony na pomoc dla Oliwki!

Fundacja TVS już od dziesięciu lat niesie pomoc tym, którzy są w potrzebie. Razem z Chorzowem oraz organizacją Motoserce postanowiliśmy po raz kolejny zaangażować się w pomoc dla Oliwki. Ty też możesz dołączyć do armii dobrych aniołów, które nie są obojętne i chcą pomagać!

Już 20 czerwca na Rynku w Chorzowie (Rynek 1, 41-500) odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego znani artyści zagrają swoje największe hity, by pomóc Oliwce. Podczas imprezy są przewidziane także inne atrakcje takie jak: zbiórka krwi, kiermasze, Tyski Ruch Klasyków i wiele, wiele innych!

Koncert rozpocznie się o godzinie 11:00, a imprezę poprowadzi znany Wam już duet: Nina Nocoń oraz Dominika Bem!

Kto wystąpi?

Mirosław Szołtysek

Bernadeta Kowalska

Mirosław Jędrowski

Metrum

De Silvers

 

Ponadto na scenie wystąpią także: Michalina Starosta, Zespół Time, Ciocia Tunia, Siostry Wajs, Roko i Colino, Katosie, Promyczki, Teatr TRIP, Zespół „Na szlaku” z MDK Batory oraz Katarzyna Pogoda (finalistka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych Anny Dymnej).

Pamiętajcie, aby podczas koncertu zachowywać się zgodnie z wytycznymi, które obowiązują podczas pandemii koronawirusa. Przypominamy, o konieczności zachowywania dystansu, a także o regularnej dezynfekcji dłoni! Regulamin koncertu będzie dostępny ma miejscu, a także jest udostępniony na naszej stronie.

Organizatorem koncertu jest Fundacja TVS, a współorganizatorem Miasto Chorzów.

W koncert włącza się także Motoserce Chorzów
Jeśli chcesz pomóc Oliwce, a nie możesz się pojawić na koncercie, możesz to zrobić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na numer konta podany poniżej:

Numer konta do wpłat na Oliwkę z Się Pomaga:
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
Tytułem:
23649 Oliwia Hyla darowizna

Warto pomagać…

O koncercie rozmawialiśmy także w programie „Dzieje się”. Sprawdźcie sami co na temat pomagania sądzi Mirek Jędrowski oraz Ciocia Tunia! Nie ma nic piękniejszego, niż pomaganie innym.

Dzieje się! Wydanie 4.06.2021

Dołącz do nas i wesprzyj również podopiecznych Fundacji TVS

Fundacja

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów? Śledź facebookowy fanpage Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS Telewizja TVS

Ciekawostki zza kulis, a także inne nowości znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

Agnieszka Prusko

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: 17-latek wszedł na słup energetyczny. Zginął porażony prądem

Największe szlagierowe gwiazdy zagrały z Radiem Silesia z okazji Dnia Matki w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Porsche Carrera a nawet rzadki Morgan! Zobaczcie co i za ile sprzedają śląscy celnicy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close