RegionWiadomość dnia

Piekary Śląskie: Rzucił się z pięściami na policjantów. Tego samego dnia wyszedł z aresztu

28-latek z Piekar Śląskich tuż po opuszczeniu aresztu wszczął awanturę, podczas której stawiał opór interweniującym policjantom. Agresor najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do trzech lat więzienia.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą awanturującego się mężczyzny. Jak się okazało, 28-latek próbował siłą wejść do mieszkania byłej partnerki. Agresor tego samego dnia opuścił areszt, gdzie przebywał w związku z groźbami kierowanymi wobec kobiety. Ponadto prokurator wydał wobec niego zakaz zbliżania się do kobiety. W trakcie interwencji mieszkaniec Piekar Śląskich nie reagował na polecenia mundurowych, był nerwowy i agresywny. 28-latek uderzył jednego z interweniujących policjantów oraz wielokrotnie znieważył pozostałych funkcjonariuszy. Reakcja mundurowych na zachowanie mężczyzny mogła być tylko jedna – został obezwładniony i zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów oraz gróźb karalnych kierowanych wobec byłej partnerki. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

 

źr. Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To był prawdziwy pogrom! Śląska drogówka interweniowała 176 razy [WIDEO]

Filip z Katowic walczy o życie! kończy się czas i pieniądze na leczenie w Austrii [WIDEO]

Zabójczy koronawirus 2019-nCoV dotarł z Chin do Europy? Główny Inspektorat Sanitarny wydał KOMUNIKAT!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close