Region

PILNE: znamy stan dziecka z podciętym gardłem

1,5-roczny chłopiec, który wczoraj trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach z podciętym gardłem i innymi ranami ciętymi jest w stanie stabilnym, w śpiączce farmakologicznej na oddziale intensywnej terapii – poinformował TVS News rzecznik szpitala Wojciech Gumułka.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16 w Tychach. Wtedy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Honoraty 61. O sprawie jako pierwszy poinformował portal www.112tychy.pl, który pisał: ze zgłoszenia wynikało, że w mieszkaniu może znajdować się kobieta z około 2-letnim dzieckiem. Po dotarciu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się, a dodatkowo w mieszkaniu ratownicy znaleźli dziecko z ranami ciętymi na ciele.

Chłopiec został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Z kolei jak poinformował Super Express 1,5-roczne dziecko miała pociąć jego własna matka. Kobieta została zatrzymana, była trzeźwa.

Więcej informacji na temat stanu zdrowia dziecka lekarze GCZD mają przedstawić podczas konferencji prasowej, która odbędzie się dzisiaj o godzinie 10:30.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pocięte dziecko z poderżniętym gardłem w Tychach! Są NOWE FAKTY i ustalenia!

Koronawirus: Dwa dni i dwa rekordy z rzędu! Będą dodatkowe obostrzenia? Jeśli tak, to tylko w regionach!

Tragedia w Rudzie Śląskiej! Roczne dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close