Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Roztocze Wschodnie

Co kryje się za tą bramą? Z jakiego słynnego na cały świat filmu pochodzą te ruiny? Dlaczego to Połonina, choć nie jesteśmy w Bieszczadach? Skąd te kamienne, zabytkowe krzyże? Czy wiecie, że mamy w Polsce skamieniałe drzewa? Na wszystkie te pytania odpowiemy w kolejnym odcinku „Podróży z wędrownymi motylami”.

 

Roztocze Wschodnie, zwane też Południowym to idealne miejsce na urlop, gdy chcesz odciąć się od codzienności. Tu możesz odłożyć telefon i służbowy komputer. Jeśli lubisz naturę, przestrzeń i długi spacer z gwarancją, że nie spotkasz nikogo więcej – to miejsce dla Ciebie. Jeśli do tego masz duszę odkrywcy i lubisz odnajdywać tajemnicze miejsca z  klimatami polskiego wschodu, to koniecznie musisz zobaczyć najnowszy odcinek „Podróży z wędrownymi motylami”.

Poznaj tajemnice polskiego wschodu już sobotę o godz. 10:25 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Nieodkryte Podkarpackie
Podróże z Wędrownymi Motylami – Nieodkryte Podkarpackie

„Podróże z Wędrownymi Motylami” to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek „Podróży z Wędrownymi Motylami” w każdą sobotę o godz. 10:25 w TVS

Powtórka w niedzielę o godz. 09:45 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close