KrajRegionWiadomość dnia

Polska: 39-latek groził, że zarazi ludzi koronawirusem. Interweniowała Policja

Do głupiej i całkowicie absurdalnej sytuacji doszło w Chęcinach w woj. Świętokrzyskim. Jeden z mężczyzn stojących w kolejce w lokalnej aptece groził innym, że zarazi ich koronawirusem. Powodem była irytacja z powodu sposobu obsługi i długiego oczekiwania w kolejce. Interweniowała Policja.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Chęciny, województwo Świętokrzyskie. W aptece stoją ludzie – dość cierpliwie bo kolejka jak to ostatnio długa. Nagle jeden z mężczyzn poirytowany długim oczekiwaniem na swoją kolej i sposobem obsługi lokalnych aptekarzy wszczyna awanturę, w trakcie której grozi, że pozaraża wszystkich wokół koronawirusem. O interwencję poproszono Policję – gdy Ci zjawili się na miejscu mężczyzna zniknął. Jednak mundurowym nie zajęło dużo czasu namierzenie miejsca zamieszkania 39-latka – a ten gdy zawitali do niego funkcjonariusze bardzo się zdziwił. Na szczęście policjanci w rozmowie z awanturnikiem ustalili, że z zagranicy wrócił 1,5 miesiąca temu i nie ma żadnych objawów zakażenia koronawirusem a cała sytuacja, do której doprowadził była spowodowana długim oczekiwaniem w kolejce i ograniczeniem, które było zastosowane w aptece – tylko dwie osoby mogły jednocześnie znajdować się w środku.

Mężczyzna w wyniku prowokacji, której dokonał został przez funkcjonariuszy ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. Jednakże przestrzegamy – każde tego typu zachowanie doprowadza tylko do rozprzestrzenienia się niepotrzebnej nam aktualnie paniki. Zachowajmy nerwy na wodzy i traktujmy się ze wzajemnym szacunkiem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia koronawirusa: Kontrole graniczne w Cieszynie sparaliżowały ruch w całym mieście!

Minister Szumowski: Jeszcze w tym tygodniu 1000 przypadków koronawirusa! Śląskie szpitale gotowe?

Śląskie: Epidemia wyrzucania zwierząt przez epidemię koronawirusa! Ludzie zwariowali! [WIDEO]

źródło: RMF24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close