Kultura i rozrywka

Producenci znaków drogowych na Śląsku – gdzie na Śląsku kupić, wynająć znaki drogowe?

Znaki drogowe to jeden z tych elementów naszego otoczenia, który towarzyszy nam na każdym kroku. Ich celem jest zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na drodze. Kto zajmuje się ich produkcją? Gdzie znaleźć firmy tworzące, sprzedające i wynajmujące znaki drogowe na Śląsku?

 

Znaki drogowe na Śląsku – gdzie kupić, wynająć?

Znaki drogowe są wszędzie wokół nas – umieszczane są na chodnikach, ulicach, w postaci oznakowań poziomych i pionowych. Spotka się je w miastach i wsiach, a także na parkingach czy na terenie zakładów pracy. Muszą spełniać konkretne wymagania, zgodne z przepisami ruchu drogowego, mieć określone kształty i kolory. Stawiane mogą być tylko za pozwoleniem i w miejscach spełniających zasady ruchu drogowego. Mogą je oferować wyłącznie firmy w tym wyspecjalizowane, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Na Śląsku, z powodzeniem znajdzie się kilka takich przedsiębiorstw.

Unistop – Czeladź

Producent znaków drogowych UNISTOP z siedzibą firmy w Czeladzi oferuje szeroki zakres usług związany z organizacją ruchu drogowego. Możliwy jest zarówno zakup, jak i wynajem znaków drogowych pionowych. Dodatkowo firma wykonuje oznakowania poziome oraz zajmuje się serwisowaniem znaków i oznakowań. Udostępnia także urządzenia służące do zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak lustra, bariery parkingowe, pachołki drogowe, czy różnego rodzaju słupki, zapory i separatory. W ofercie znajduje się także kompleksowa realizacja projektu organizacji ruchu. Firma znajduje się na ul. Lwowskiej 1 w Czeladzi.

Akcydens Bild – Katowice

Szukając firmy produkującej znaki drogowe, warto zwrócić uwagę także na przedsiębiorstwo Akcydens Bild. Oferta firmy obejmuje znaki drogowe poziome i pionowe, blokady i słupki wygrodzeniowe, progi i pachołki, tabliczki informacyjne czy różnego rodzaju urządzenia drogowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi według indywidualnych potrzeb klientów. Siedzibę firmy znajdzie się w Katowicach na ul. Żwirki i Wigury 12.

Drog-Mol – Pyrzowice

Szeroką ofertę oznakowań drogowych posiada także firma z Pyrzowic, czyli Drog-Mol. W asortymencie znajdzie się przede wszystkim znaki i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, oznakowania aktywne i elementy świetlne konstrukcje wspornicze i barierki. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się opracowywaniem projektów, montażem i demontażem oznakowań oraz ich wynajmem. Jest także wsparciem przy zabezpieczeniu robót drogowych. Aby nawiązać kontakt, należy zgłosić się na ul. Wolności 84 w Pyrzowicach lub zajrzeć na stronę internetową.

Aseka – Sosnowiec

Chcąc kupić, wynająć lub zająć się organizacją ruchu drogowego, można także zgłosić się do firmy Aseka. W ich ofercie znajdują się oznakowania pionowe oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak barierki i słupki, progi zwalniające czy oznakowania aktywne. Zajmuje się także tworzeniem oznakowań poziomych oraz organizowaniem ruchu zarówno tymczasowego, jak i właściwego dla pojazdów i pieszych. Możliwe jest także wynajmowanie znaków drogowych, tablic informacyjnych oraz sygnalizacji świetlnej. Biuro firmy znajduje się na ul. Nowopogońskiej 1 w Sosnowcu.

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close