RegionWiadomość dnia

Pyrzowice: Terminal B w trakcie przebudowy. Wszystko idzie zgodnie z planem

Zakończono prace wyburzeniowe i wylano już nowe stropy, czyli prace przy przebudowie Terminalu B na lotnisku w Pyrzowicach idą zgodnie z planem. Jak wszystko pójdzie dobrze to lada moment kontrola bezpieczeństwa zostanie przeniesiona na I piętro gmachu.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

W październiku mają rozpocząć się już prace wykończeniowe. Na razie odprawa odbywa się częściowo w terminalu tymczasowym T.podaje Radio Katowice. W skrócie oznacza to, że prace przy przebudowie Terminalu B idą bardzo sprawnie, a wszystko idzie zgodnie z założonym wcześniej planem. Warto dodać, że zostały zakończone już prace wyburzeniowe oraz wylano stropy. Jak wszystko będzie szło tak dobrze jak do tej pory, to kontrola bezpieczeństwa zostanie przeniesiona na I piętro przebudowywanego gmachu już niedługo. Przebudowa Terminalu B to przede wszystkim zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych. Jak mówią pracownicy Pyrzowic obiekt ma być piękny, nowoczesny i bardzo duży. Prace mają również zwiekszyć przepustowość lotniska oraz możliwości operacyjne. Terminal B ma być nową wizytówką prężnie od lat rozwijającego się portu lotniczego w Pyrzowicach.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wypadek autokaru na Węgrzech. Wśród poszkodowanych mieszkańcy Żywca, Tychów i Rudy Śląskiej [WIDEO]

Strefa czerwona: Udało się rozwiązać problem komunikacji miejskiej w Rudzie Śląskiej [WIDEO]

Tęczowa manifestacja w centrum Katowic. uczestnicy są przeciwni dyskryminacji [WIDEO]

źródło: Radio Katowice

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close