Region

Rafał Trzaskowski zebrał ponad 100 tys. podpisów

Sztab Rafała Trzaskowskiego poinformował dziś rano, że zebrał ponad 100 tysięcy podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Jak informuje TVN24 dziś prezydent Warszawy odwiedzi Tarnów i Busko-Zdrój, a później pojedzie do Kielc i Starachowic.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Czasu na zebranie 100 tysięcy podpisów pod swoją kandydaturą miał niewiele, bo mógł zacząć je zbierać po ogłoszeniu terminu wyborów (od środy). Czas na ich zebranie upływa 10 czerwca.

Od tego czasu w Koalicji Obywatelskiej trwała mobilizacja. Już wczoraj po południu polityk KO Michał Szczerba informował, że pod kandydaturą Trzaskowskiego podpisało się ponad 70 tysięcy osób.

Dziś po godzinie 7 sztab Trzaskowskiego poinformował, że zebrał już 103 648 podpisów. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca, a ewentualna druga tura – 12 lipca.

Źródło: TVN24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Osobom ze Śląska pokojów nie wynajmujemy. Turystyczne hejtowanie Ślązaków ma się dobrze [WIDEO]

Śląskie: Galerie handlowe opustoszeją? Najemców przez epidemię nie stać na czynsze!

Sukces lekarzy z Gliwic! Wyleczyli z koronawirusa 94-letnią kobietę! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close