Region

Ruda Śląska: Zabił. Grozi mu dożywocie

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. 42-letniemu sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W ubiegłym tygodniu, rudzcy policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety z którego wynikało, że nie może ona nawiązać kontaktu ze swoim znajomym. Policjanci, którzy udali się pod wskazany adres na terenie Rudy w mieszkaniu odnaleźli zwłoki 59-letniego mężczyzny. Zebrane na miejscu ślady wskazywały na zabójstwo. Wnikliwa praca i przesłuchanie wielu świadków doprowadziła detektywów z wydziału kryminalnego do sprawcy. Po czterech dniach 42-letni rudzianin został zatrzymany. Materiał dowodowy, który zgromadzili śledczy, pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu dokonania zabójstwa. Rudzki sąd aresztował 42-latka na okres trzech miesięcy. Za popełnioną zbrodnię mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Podejrzani o podpalenie składowiska odpadów chemicznych zatrzymani!

Piast Gliwice walczy o Ligę Europy, ale w ekstraklasie szoruje dno. Z Jagiellonią będzie lepiej?

Ryanair obcina swój rozkład lotów! Powód?

 

źr. KMP Ruda Śląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close