Region

Śląskie: Kobieta brutalnie zamordowana podczas spaceru z psem!

Brutalne morderstwo w Rydułtowach. Od ciosów nożem zginęła 49-letnia kobieta. Została zaatakowane podczas spaceru z psem.

 

 

Kto zdarł skórę z psa w Mysłowicach? Szukamy sprawcy razem z policją! TOP 5 Silesia Flesz

49-letnia kobieta zginęła od ciosów nożem. Koszmar rozegrał się w Rydułtowach. Policja zatrzymała 67-letniego mężczyznę, który zabił 49-letnią kobietę. Zadał jej kilka ciosów nożem, kiedy była na spacerze z psem w parku. Mieszkaniec Rydułtów usłyszał już zarzut zabójstwa.

Do zbrodni doszło w piątek 11 grudnia. Policjanci dostali informację o kobiecie leżącej w parku przy ul. Obywatelskiej. Nie dawała oznak życia. Cały czas był przy niej pies.

-Policjantom nie dało spokoju fakt iż pies pilnował swojej właścicielki i przy policjantach zachowywał się agresywnie, a więc istniało prawdopodobieństwo, że mógł ugryźć napastnika, a więc podczas spotkania z jeden z wytypowanych osób sprawdzili, czy nie ma obrażenia w okolicach nóg. Jak się okazało mężczyzna ten posiadał świeży ślad po ugryzieniu i w tym momencie przyznał się że zabił – mówi mł. asp. Patryk Błasik z KPP Wodzisław Śląski.

Wskazał też nóż, którym zaatakował kobietę. Usłyszał zarzut zabójstwa. Napastnik i ofiara znali się. Dwa lata temu byli parą. Mimo upływu czasu, mężczyzna nie mógł pogodzić się z rozstaniem.

 

autor: Kamil Rodek

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Poczta Polska doręczy paczki nawet w sobotę i niedzielę! Takie cuda przed świętami 😉

Kobietę musieli wycinać z samochodu! Okropny wypadek na S1 w Pyrzowicach [ZDJĘCIA]

Masz kredyt? Możesz się cieszyć. RPP wie co ze stopami procentowymi

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close