Region

Śląskie: Stanął na czerwonym świetle i zasnął. Miał 4 promile

Myszkowscy policjanci interweniowali wobec kierowcy, który upojony alkoholem zatrzymał swój samochód na czerwonym świetle i postanowił uciąć sobie drzemkę. Z trudem obudził go dopiero policyjny patrol. Mężczyzna ze względu na stan upojenia alkoholowego, trafił do szpitala.  Grożą mu nawet dwa lata więzienia.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Do zdarzenia doszło w Myszkowie na ulicy Koziegłowskiej. Kompletnie pijany kierowca daewoo tico, jechał od Lgoty Nadwarcie w kierunku Żarek. W pewnej chwili zatrzymał swój samochód na czerwonym świetle i nie wyłączając silnika… zasnął. Zaniepokojeni widokiem świadkowie, powiadomili mundurowych. Patrol drogówki, po dojechaniu na miejsce zdarzenia zuważył pojazd marki Daewoo Tico, a w nim śpiącego za kierownicą mężczyznę. W pierwszej chwili istniało podejrzenie, że mężczyzna zasłabł. Jednak zapach alkoholu wydobywający się z wnętrza samochodu świadczył o tym, że kierowca jest pijany. Policjanci z wielkim trudem dobudzili mężczynę. Kontakt z nim był bardzo utrudniony. Nic dziwnego. Jak się okazało, 39-latek z gminy Koziegłowy miał w organizmie 4 promile alkoholu. Sprawca został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwo, oprócz utraty prawa jazdy, grożą mu dwa lata więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jarosław Kaczyński nagrał OŚWIADCZENIE! „Wzywam do obrony kościołów za każdą cenę” [WIDEO]

Fundacja TVS pomoże stomatologom. To wsparcie za pomoc w czasie pandemii koronawirusa

Rzecznik Praw Obywatelskich do Premiera: najnowsze nakazy i zakazy są sprzeczne z Konstytucją

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close