Region

Sosnowiec: Chciał umówić się na seks z 14-latką. Pedofil jest już w rękach policji

Policjanci z Sosnowca zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który przez internet próbował nakłonić 14-latkę do spotkania, podczas którego miałby uprawiać z nią seks. Sprawca był przekonany, że koresponduje z nastolatką, a w rzeczywistości korespondował z dorosłym. O tym, że takie spotkanie zostało umówione, powiadomił policjantów mieszkaniec Mysłowic.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Mieszkaniec Mysłowic poinformował policjantów, że 36-letni mężczyzna od jakiegoś czasu koresponduje z dorosłą kobietą, która w internecie podała się za 14-latkę. Mężczyzna był przekonany, że wymienia wiadomości z dzieckiem. W korespondencji próbował nakłonić dziewczynkę do spotkania, podczas którego miałby uprawiać z nią seks. Kiedy pedofil przyjechał we wtorek do Sosnowca na umówione spotkanie, został zatrzymany. W toku dalszych czynności śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów usiłowania składania 14-latce propozycji obcowania płciowego. 36-latek na czas prowadzenia postępowania został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 2 lat więzienia. W przeszłości był już karany za inne przestępstwa. Czynności w sprawie trwają.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rząd wydłuża obostrzenia do 25 kwietnia, ale dla hoteli na dłużej

W Bytomiu będzie się można zaszczepić w centrum handlowym. Punkt będzie w Atrium Plejada

Gdyby Robert Lewandowski miał być kobietą – byłby nią! Piłkarka z Sosnowca idzie do Bayernu Monachium!

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close